Producenci

BARTON

BARTON

Barton Motors to profesjonala grupa ludzi, która kocha motoryzację i chce tworzyć pojazdy jedyne w swoim rodzaju.

Naszym celem jest zadowolenie klientów. Chcemy aby nasze pojazdy były najlepiej przygotowane ze strony designerskiej i technicznej.

Nasze modele są wyselekcjonowane z pośród tysięcy. Dobrane tak aby jak najlepiej spełnić wymagania zarówno miłośników motoryzacji, jak i ludzi potrzebujących taniego środka transportu. Każdy nasz pojazd ma unikatowy i jedyny w swoim rodzaju design, który jest opracowywany przez ludzi znających trendy i pasjonujących się motoryzacją od najmłodszych lat.

Stan techniczny naszych pojazdów jest na bieżąco kontrolowany przez pracowników w Chinach, którzy są przy każdym etapie produkcji nowych modeli. Podzespoły używane w naszych produktach są wytwarzane u najlepszych. Korzystamy z produktów takich firm jak Mikuni, Yuasa czy NGK.

To wszystko powoduje, że nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie. Co roku wprowadzamy nowe modele na polski rynek, tak aby nasz klient mógł poczuć, że jest kimś wyjątkowym. Z roku na rok powiększamy grono naszych dystrybutorów.

Chcemy jak najlepiej trafić z naszymi usługami do klientów hurtowych a następnie detalicznych. Naszą misją jest stworzyć rozpoznawalną markę, która przetrwa na naszym rynku przez wiele lat. Nie chcemy zawieść naszych klientów i dlatego nieustanie uczymy się i udoskonalamy wszystkie etapy pracy w naszej firmie.

Brak produktów

CREATED BY Agencja interaktywna Media Project Group

W kilku słowach: rowery szydłowiec, sklep rowerowy, sklep rowerowy online, internetowy sklep rowerowy, rowery sklep, rowery sklep internetowy, sklep z rowerami, sklep z rowerami online, akcesoria rowerowe, akcesoria do roweru, akserowia do rowerów, akcesoria rowerowe, rower górski sklep, rower miejski sklep, Rower Kross, Rower ROMET